INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ ,,PARDUOTUVEVAIKAMS.LT“ įkurta 2010 m. Tai specializuota prekių vaikams ir kūdikiams parduotuvė. 

Mūsų tikslas pasiūlyti potencialiam klientui didesnę prekių pasirinkimo galimybę ir puikų kainos ir kokybės santykį.

Internetinės prekybos procesai skiriasi nuo įprastos parduotuvės. Todėl turime daug didesnes galimybes klientui pasiūlyti žemesnes kainas ir pasirinkimo galimybę.

Mūsų privalumai:

1. Mums nereikia turėti brangių patalpų gausiai lankomose vietose. Daugumai tai sudaro didžiausią dalį veiklos kaštų.

2. Bendrovės komanda yra optimizuota, dauguma automatinių procesų deleguojama programinei įrangai. Todėl stengiamės žmogiškuosius resursus koncentruoti į intelekto reikalaujančius darbus.

3. Turime virš 150 partnerių. Dauguma iš jų yra gamintojai. Stengiamės optimizuoti logistiką ir sandėlio likučių apyvartą, to pasekoje atsiranda galimybė pasiūlyti konkurencingas kainas. 

4. Dėka automatinių procesų, populiariausių prekių likučius palaikome sandėlyje Vilniuje. Atsiėmimo punktas dirba parduotuvės principu. Todėl galite atvykti pas mus ir vietoj nusipirkti prekę.

5. Įprasta parduotuvė turi ribotą lentynos plotą, dėl to gali patenkinti tik siaurą interesų grupę. Mūsų tai neriboja. Galime patenkinti įvairias klientų grupes, kadangi sandėlio likučiai yra sujungti su Europos sandėliais. Optimizuoto prekių surinkimo ir logistikos dėka galime klientui pasiūlyti prekes, kurių parduotuvėse nėra.  

Visuomet stengiamės ir ieškome naujų sprendimų, siekiame būti konkurencingi ir naudingi savo klientui.

Dar daug yra neišspręstų klausimų, bet mes dėkojame savo lojaliam klientui už palaikymą ir patarimus ir už galimybę dirbti Jums.

 parduotuvevaikams.lt