Maitinimo kėdutės

Filtravimas
Reguliuojamas atlošas:
Reguliuojamas aukštis:

-20%
31,50€ 39,00€
Medinė maitinimo kėdutė KLUPŠ I Į krepšelį
Pristatysime 2019-05-23*
Nemokamas pristatymas
Color circle
110,00€
Maitinimo kėdutė Arti Pauli Į krepšelį
Pristatysime 2019-05-23*
Nemokamas pristatymas
124,00€
Maitinimo kėdutė Chicco Polly Polaris Į krepšelį
Pristatysime 2019-05-23*
Nemokamas pristatymas
90,00€
Maitinimo kėdutė Baby Mix UR-DC-01 Grey Į krepšelį
Pristatysime 2019-05-23*
-13%
Nemokamas pristatymas
93,71€ 107,00€
Maitinimo kėdutė Apollo Sun Voyager standard rožinė Į krepšelį
Pristatysime 2019-05-23*
Nemokamas pristatymas
Color circle
99,00€
Maitinimo kėdutė Caretero Skanaus Į krepšelį
Pristatysime 2019-05-23*
Color circle
40,00€
Maitinimo kėdutė Britton Alpha+ Į krepšelį
Pristatymas 4-7 d.d.
-23%
Color circle
68,00€ 88,00€
Maitinimo kėdutė 4Baby Decco Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
Nemokamas pristatymas
Color circle
93,00€
Maitinimo kėdutė Britton Nord Į krepšelį
Pristatymas 4-7 d.d.
-23%
45,00€ 58,00€
Medinė maitinimo kėdutė Klupš I balta Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
-23%
Medinis maitinimo staliukas KLUPŠ Zuikis
65,00€ 84,00€
Medinė maitinimo kėdutė KLUPŠ Zuikis Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
-21%
Color circle
75,12€ 94,00€
Maitinimo kėdutė ARTI Flower 2 RT-002F Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
Color circle
68,50€
Maitinimo kėdutė Lionelo Linn Plus Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.

Kaip išsirinkti maitinimo kėdutę?

Kai vaikas paauga kiekvieniems tėveliams iškyla būtinybė išrinkti ir įsigyti jų vaikui tinkamiausią maitinimo kėdutę, tačiau kadangi šiuolaikinėje rinkoje yra toks didelis maitinimo kėdučių asortimentas, daugeliui tėvelių kyla vienas ir tas pats klausimas, kaip išsirinkti maitinimo kėdutę? Taigi, kad renkantis maitinimo kėdutę, tinkančią jūsų vaikui, nekiltų jokių papildomų nepatogumų, pateiksime kelis naudingus patarimus.

Atminkite, kad vaikiškos maitinimo kėdutės būna skirtingu modelių. Tai reiškia, kad pirmiausia vertėtų nuspręsti, kokio tipo maitinimo kėdutės jūsų atveju reikėtų. Vienos maitinimo kėdutės būna plastikinės. Jos yra labai lengvos ir kompaktiškos. Be to, plastikinės maitinimo kėdutės įprastai pasižymi ir dideliu funkcionalumu. Be abejo, nereikėtų pamiršti ir medinių maitinimo kėdučių. Tokie kėdučių modeliai yra labai patvarūs ir ilgaamžiai. Medinės maitinimo kėdutės pasižymi dideliu stabilumu, o kadangi jos yra gaminamos iš natūralių medžiagų – tai tampa dar vienu aktualiu privalumu, dėl kurio pastarasis variantas yra labai populiarus tėvelių tarpe. Žinoma, būtina įvardinti ir kelionines maitinimo kėdutės, kurios užima labai mažai vietos ir yra labai kompaktiškos. Tokios kėdutės puikiai tinka tiek daug su savo vaikais keliaujantiems tėveliams, tiek ir tais atvejais, kai namuose yra pakankamai nedaug laisvos vietos.

Kaip bebūtų, svarbu atsižvelgti ir į maitinimo kėdutės tipą bei jos funkcionalumą. Kuo maitinimo kėdutė bus funkcionalesnė, tuo ji bus ir ilgaamžiškesnė, kadangi tokiu atveju ją bus nesudėtinga pritaikyti jūsų vaikui augant. Pavyzdžiui, jei pasirinksite maitinimo kėdutę su reguliuojamu atlošu ar aukščiu – jums nebus sudėtinga ją sureguliuoti, atsižvelgiant į savo vaiko poreikius. Be to, vertėtų įvertinti ir padėkliuką. Kuo jis platesnis – tuo bus patogiau jūsų vaikui. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad kai kurios vaikiškos maitinimo kėdutės yra vadinamos transformeriais, kadangi jos tinka kur kas ilgesniam laikui. Pastaruosius kėdučių modelius galima transformuoti į kėdutę su staliuku. Be to, jei jūs norite, kad jūsų pasirinkti vaiko maitinimo kėdutė būtų kuo mobilesnė ir jums būtų lengviau ją perstumti, galite įsigyti maitinimo kėdutę su ratukais.

Žinoma, galite atsižvelgti ir į maitinimo kėdutės dizainą, kurį pritaikytumėte prie bendros savo būsto aplinkos ir interjero. Kaip bebūtų, dabartinis platus maitinimo kėdučių asortimentas tai leidžia padaryti labai paprastai ir lengvai, todėl jums tikrai neturėtų kilti jokių papildomų nepatogumų stengiantis atrasti tai, kas atitinka jūsų lūkesčius. Jei maitinimo kėdutės pasirinkimui skirsite pakankamai daug laiko ir labai kruopščiai bei atidžiai įvertinsite dabartinę maitinimo kėdučių pasiūlą, galiausiai neabejotinai atrasite tinkamą modelį. Be to, jūs visuomet galite kreiptis į šios srities specialistus ir sulaukti profesionalaus patarimo, kurio pagalba dar lengviau atrastumėte šiuolaikišką ir funkcionalią maitinimo kėdutę, tarnaujančią ne vienerius metus ir suteikiančią norimą komfortą bei saugumą.

<