Balansiniai dviratukai

Filtravimas
Rankinis stabdis:
Pripučiami ratukai
Dviratuko rėmo medžiaga:

Color circle
40,00€
Balansinis dviratukas M&M Drakonas Į krepšelį
Pristatysime 2019-09-24*
-24%
Nuolaida galioja iki
2019-09-30
Color circle
45,81€ 60,00€
Paspiriamasis triratukas M&M Jake Į krepšelį
Pristatysime 2019-09-24*
Color circle
55,00€
Balansinis dviratukas Toyz Efektas Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
Color circle
60,00€
Balansinis dviratukas M&M Young Į krepšelį
Pristatysime 2019-09-24*
Color circle
65,00€
Balansinis dviratukas Toyz Zigzagai Į krepšelį
Pristatysime 2019-09-24*
Balansinis dviratukas Milly Mally Duplo Žirafa
70,00€
Balansinis dviratukas M&M Duplo Žirafa Į krepšelį
Pristatysime 2019-09-24*
Balansinis dviratukas Woo-dooColor circle
53,00€
Balansinis dviratukas Woo-doo Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
Balansinis dviratukas OliveColor circle
55,00€
Balansinis dviratukas Olive Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
-24%
Nemokamas pristatymas
104,50€ 137,00€
Dviratukas-paspirtukas Kettler RUN AIR 12.5'' GIRL Į krepšelį
Pristatymas 1-3 d.d.
Color circle
50,00€
Balansinis dviratukas M&M Dragon Air Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
Color circle
72,00€
Balansinis dviratukas M&M Hero Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
Color circle
67,00€
Balansinis dviratukas M&M Speedway Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.
16,00€
Stovas balansiniam dviratukui MD Į krepšelį
Pristatymas 1-3 d.d.
-21%
75,10€ 95,00€
Dviratukas-paspirtukas Kettler RUN 10'' GIRL Į krepšelį
Pristatymas 1-3 d.d.
Color circle
57,00€
Balansinis dviratukas Toyz Medinis Į krepšelį
Pristatysime 2019-09-24*
Color circle
73,00€
Balansinis dviratukas M&M Dusty 10" Į krepšelį
Pristatymas 5-15 d.d.

Kaip išsirinkti balansinį dviratuką?

Jei jūsų atžalai neseniai sukako dveji metukai, turbūt svarstote apie dviratuko pirkimą? Jei taip, nepamirškite, kad tokio amžiaus vaikai dviratukui gali būti pernelyg maži, todėl tokiais atvejais jums gali praversti balansinis dviratukas, kuris padės jūsų vaikui išmokti važiuoti dviračiu nejaučiant jokios baimės. Pastaruoju metu balansiniai dviratukai tapo labai populiariu pasirinkimu, todėl galite būti tikri, kad jums tikrai nebus sudėtinga atrasti tinkamiausią balansinio dviratuko modelį. Kaip bebūtų, visuomet galima pateikti bent keletą naudingų patarimų, kuriais vadovaudamiesi galėsite išsirinkti šiuolaikišką ir tinkamą balansinį dviratuką.

Pirmiausia atminkite, kad balansinis dviratukas išmoko vaikus taisyklingos laikysenos ir padeda jiems lengviau išlaikyti pusiausvyrą. Be to, šiuo atveju labai svarbiu veiksniu tampa ir psichologinis aspektas – vaikai, kurie pradžioje važinėja balansiniais dviratukais, kur kas lengviau pripranta prie tradicinių vaikiškų dviratuką, nejausdami jokios baimės ir papildomo diskomforto.

Kadangi dabartinėje rinkoje balansinių dviratukų asortimentas yra labai didelis, rinkdamiesi dviratuką būtinai atsižvelkite į jo rėmo medžiagą. Rėmas gali būti medinis, aliuminis arba metalinis. Medinio balansinio dviratuko rėmo atveju dviratukas bus labai lengvas, tobulai tinkantis vaikams nuo 2 metų. Taip pat tai yra pakankamai dažnas vartotojų pasirinkimas, kadangi tokie balansiniai dviratukai yra gaminami iš natūralios medžiagos. Tuo tarpu aliuminio rėmo balansiniai dviratukai yra patys lengviausi, tačiau vėlgi – jie taip pat išlaiko ir mažesnį vaiko svorį. Kaip bebūtų, metaliniai balansiniai dviratukai yra tvirčiausi ir nereikalaujantis didelės priežiūros, tačiau jie yra sunkiausi, todėl dažniausiai būna skirti vyresnio amžiaus vaikams.

Žinoma, nereikėtų pamiršti atsižvelgti ir į balansinio dviratuko ratukus. Jei ratukai bus pripučiami, jūsų vaikui balansiniu dviratuku važiuoti bus kur kas komfortiškiau. Pripučiami ratukai važiavimui suteikia daugiau minkštumo, todėl jei vaikas važiuos nelygiu paviršiumi, važiavimas bus malonesnis ir patogesnis.

Be to, būtina atminti, kad balansiniai dviratukai gali būti ir su rankiniu stabdžiu. Tokiu atveju vaikai gali išmokti lengviau stabdyti, tokiu atveju dar lengviau pasiruošdami persėsti ant tradicinio dviratuko.

Taigi, kaip jau supratote, prieš savo vaikui nupirkdami tradicinį dviratuką, galite pasirūpinti balansiniu dviratuku. Praktika rodo, kad tuomet, kai vaikai pirmiausia išmoksta važiuoti balansiniu dviratuku, persiėdimas ant tradicinio dviratuko nesukelia jokių papildomų nepatogumų. Tokiais atvejais vaikai nebejaučia baimės, moka laikyti pusiausvyrą ir kur kas paprasčiau persiorientuoja. Todėl dabar jums vertėtų skirti šiek tiek daugiau savo laiko, peržiūrėti dabartinį balansinių dviratukų asortimentą, palyginti jų funkcionalumą ir išsirinkti tą balansinio dviratuko modelį, kuris jūsų manymu kuo puikiausiai tiktų jūsų vaikui. Tuo tarpu, jei jums patiems pakankamai sunkiai seksis nuspręsti, kuris balansinio dviratuko modelis būtų tinkamiausias, galite susisiekti su pasirinktais šios srities specialistais, kurie su malonumu padės jums lengviau išsirinkti.

<