KAIP PIRKTI INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE „PARDUOTUVEVAIKAMS.LT“?

1. Išsirinkite prekes.

2. Prisiregistruokite.

3. Sumokėkite Jums patogiu būdu (galimas atsiskaitymas grynaisiais prekių priėmimo metu).

4. Priimkite Jūsų adresu pristatomas prekes arba atsiimkite patys mūsų biure.

 ARBA

 Užsisakykite prekes telefonu:  +370 5 255 9500

 1. Prekių pasirinkimas

Ketindami pirkti Jums reikalingas prekes, pasinaudokite prekių paieškos sistema, susiraskite norimą įsigyti prekę ir įsidėkite ją į prekių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio.

 2. Kliento registracija

Kai nutarsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką Pirkti. Jei esate naujas „parduotuvevaikams.lt“ klientas, užsiregistruokite bei suveskite į sistemą prašomą informaciją. Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Užsakydami prekes turėsite pažymėti „varnelę“, kad esate susipažinęs su „parduotuvevaikams.lt“ prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis, kurias galite dar kartą peržiūrėti.

Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti pvz.: jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, galite pridėti naują siuntos gavėjo adresą. Jums tereikia paspausti mygtuką ,,Mano adresai“ ir pridėti norimą adresą.

 3. Mokėjimas už prekes

Pasirinkite mokėjimo būdą ir sumokėkite Jums patogiausiu būdu: bankiniu pavedimu, atsiskaitykite grynaisiais prekių pristatymo metu arba pirkite išsimokėtinai. Toliau spauskite mygtuką ,,Patvirtinu užsakymą“. Iš karto po užsakymo patvirtinimo Jūs į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir tikslinamas. Kai tik bus patikslintas Jūsų užsakymas (t.y. kai tik patikrinsime, kad prekės yra sandėlyje), elektroniniu paštu gausite laišką dėl užsakymo patvirtinimo ar atmetimo. Jei užsakymas bus patvirtinas, laiške matysime išankstinio apmokėjimo rekvizitus. Pavedimą galėsite atlikti naudodamiesi elektronine bankininkyste arba sumokėti bet kuriame banke. Jei Jūs pasirinkote mokėti grynaisiais prekių atsimėmimo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

Jie pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu, užsakymas įsigalioja tada, kai parduotuvės administracija gauna informaciją iš banko, kad jau atlikote apmokėjimą.

Jei pasirinkote mokėti išsimokėtinai, tuomet užpildykite pirkimo lizingu paraišką„Parduotuvevaikams.lt“ sistemoje, įveskite savo asmens duomenis, o visa kita atliksime mes. Mes susisieksime su Jumis per 1 (vieną) darbo dieną ir pranešime, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis, bei pasiūlysime Jums palankiausias lizingo sąlygas. Tikslinės paskolos sąlygos:

  1. Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, Lietuvos arba Europos Sąjungos valstybės narės piliečio pasą.
  2. Mažiausia užsakymo finansavimo suma – 44 Eur, ji skaičiuojama nuo viso krepšelio dydžio.
  3. Tikslinė paskola gali būti suteikiama laikotarpiui nuo 6 mėnesių iki 36 mėnesių.
  4. Ilgesniam nei 24 mėnesių laikotarpiui prekes vartojimo kredito sutarties pagrindu galima pirkti, jei jų vertė didesnė nei 440 Eur.
  5. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje parduotuvevaikams.lt, nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.
  6. Parduotuvevaikams.lt tinklalapyje ir parduotuvevaikams.lt reklaminėje medžiagoje pateiktos mėnesio įmokos, kai tikslinė paskola suteikiama 24 mėn., yra orientacinio dydžio. Sudarant sutartį, lizingo sistema paskaičiuos asmeniškai Jums skirtą mėnesio įmoką.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

  1. Pasirinkę mokėjimo būdą „Išsimokėtinai“, užpildote reikiamus laukkelius apie savo asmens duomenis parduotuvevaikams.lt sistemoje vartojimo kreditui gauti.
  2. Parduotuvevaikams.lt darbuotojas per 1 (vieną) darbo dieną susisieks su Jumis telefonu ir praneš, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis, kokios yra siūlomos jos sąlygos bei informuos apie būtinybę el. paštu lizingas@parduotuvevaikams.lt atsiųsti lizingo kompanijos reikalaujamus papildomus dokumentus.
  3. Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį.
  4. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje parduotuvevaikams.lt, nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.
  5. Kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir perduos Jums prekes kartu su trečiuoju - Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi.
  6. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.                                                                                                                       Visos internetinėje parduotuvėje ,,parduotuvevaikams.lt“ nurodytos prekių kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21 % dydžio pridėtinės vertės mokestis (PVM).

 

4. Prekių siuntos priėmimas

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys iš mūsų biuro Vilniuje.

Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Jei manote, kad prekių pristatymo metu galite nebūti namuose, rekomenduojame nurodyti Jūsų darbovietės adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras darbo dienos metu nuo 8.00 iki 17.00 val. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pirmą kartą pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, prekė nemokamai pakartotinai vežama antrą kartą. Jei siuntos gavėjo kurjeris siuntos pristatymo metu neranda ir antrą kartą, prekė grąžinama į sandėlį. Už kiekvieną kitą prekės pristatymą pirkėjas moka pakartotinai.

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės www.parduotuvevaikams.lt prekių atsiėmimo punkto. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus el. Paštu.

 5. Prekių pristatymo sąlygos ir įkainiai

Internetinė parduotuvė „parduotuvevaikams.lt“ Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristato nuo vienos iki keturių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos.

 Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 21.00 val.

 6. Pristatymo mokestis

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje – 3 Eur.

Papildomas pristatymo mokestis taikomas prekių pristatymui į Kuršių neriją – 17 Eur.

Siuntos pristatymo kainos pateiktos jau su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).

 7. Prekių kokybės garantija ir nekokybiškų ar nepatikusių prekių grąžinimas

Visoms parduotuvėje „parduotuvevaikams.lt“ parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kurią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Jeigu Pirkėjui atsiranda kokių nors problemų, rekomenduojama kreiptis į įgaliotą prekės aptarnavimo centrą (ĮPC), kurio adresą ir telefoną Pirkėjas gali sužinoti garantinės prekės garantiniame talone. Kad išvengti nesusipratimų, primygtinai prašome Pirkėją atidžiai perskaityti prekės naudojimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų sąlygas. Garantiniu talonu gamintojas patvirtina, kad gaminio defektų suradimo atveju prisiima įsipareigojimus patenkinti Pirkėjo reikalavimus. Šiuos reikalavimus nustatė galiojantys vartotojų teisių apsaugos įstatymai. Pardavėjas neužsiima prekių garantine priežiūra, jis pakeičia prekę nauja.

 Jums pristatytas nekokybiškas prekes Jūs be jokių papildomų sąlygų galite grąžinti parduotuvei „parduotuvevaikams.lt“. Nekokybišką prekę 7 kalendorinių darbo dienų laikotarpyje įsipareigojame pakeisti kokybiška ir tinkama eksploatuoti preke. Nesant tokiai galimybei Jums bus grąžinti pinigai.

Visas prekes per 7 dienas nuo gavimo dienos galite grąžinti, apie grąžinimą per 7 darbo dienas informuokite parduotuvevaikams.lt elektorininės parduotuvės administraciją ir mes informuosime Jus, kaip bus vykdomas grąžinimas.