Kaip pirkti išsimokėtinai?                           

                       

  1. Pasirinkę mokėjimo būdą „Išsimokėtinai“, užpildote reikiamus laukelius, pateikdami savo asmens duomenis parduotuvevaikams.lt sistemoje vartojimo kreditui gauti.
  2. Parduotuvevaikams.lt darbuotojas per 1 (vieną) darbo dieną susisieks su Jumis telefonu ir praneš, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis, kokios yra siūlomos jos sąlygos bei informuos apie būtinybę el. paštu lizingas@parduotuvevaikams.lt atsiųsti lizingo kompanijos reikalaujamus papildomus dokumentus.
  3. Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį.
  4. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje parduotuvevaikams.lt, nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.
  5. Kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir perduos Jums prekes kartu su trečiuoju - Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi.
  6. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.