Skalbiamieji riešutai (1Kg)

-36%
Skalbiamieji riešutai (1Kg)
Padidinti+
8,99€
14,00€
Sutaupote: 5,01€
Išparduota

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Riešutų muilas – kas tai?

Riešutų muilas yra išdžiovinti muilamedžio vaisių (ar muilo uogų riešutų) kevalai. Išdžiovintas vaisius yra pati vertingiausia augalo dalis. Juose nėra jokių sintetinių medžiagų, kvapų, pigmentų, antiseptikų ar kitų chemikalų.Skalbiamieji riešutai tai grynas natūralus produktas ir 100% suskaidomas mikroorganizmų, nelieka jokių kūnui ar aplinkai žalingų liekanų, netgi naudojant ilgą laiką.

Saponinas yra 100% natūrali alternatyva cheminėms skalbimo priemonėms ir valikliams. Jis gali pakeisti daug cheminių skalbiklių, tokius kaip tie, kuriuose yra sodium laureth sulphate (SLS).

Muilo riešutai nuo seniausių laikų naudojami kaip skalbimo priemonė, kaip muilas asmeninei higienai, kaip valiklis, kurį galima naudoti gausybei kitų tikslų. Muilamedis gali padaryti odą baltesne, o naudojant veidui gali pašalinti šlakelius. Taip pat muilamedis gali padaryti akis šviesesnėmis, o naudojant plaukams-panaikinti pleiskanas.

 

Pagrindinė sudėtis

Išorinis muilo riešuto kevalas sudarytas iš vidutiniškai lipnios medžiagos, vadinamos saponinu. Kevale yra apie 4% sapinino, 1.2-4% vitamino C, taip pat yra tokios medžiagos kaip hutin, kaemferol, querrcetin ir B-sitosterol.

 

Panaudojimas

Yra gana tikėtina, kad jūs negirdėjote apie šią dovaną, kurią saugoja mums gamta. Saponinui būdinga efektyvi valymo galia, antimikrobinės ir antigrybelinės,antialerginės savybės, kvapų sumažinimo galia ir natūralus švelnumas susijungia, kad pateiktų nepaprastai saugų, tačiau efektyvų valiklį daugybei kasdieninių darbų. Didžiausias muilamedžio naudojimo pliusas yra tai, kad natūralus augalas ir neturintis pridėtų jokių sintetinių chemikalų, visiškai nekenkia aplinkai ir žmonių sveikatai. 


Rūbų skalbimas skalbiamaisiais riešutais skalbimo mašinoje
Įdėkite 4 ar 7 riešutų kevalus ar atitinkamus gabalėlius, apie pusę uncijos (apie 15 g.), į medvilninį maišelį ir gerai jį užriškite,stambesnius susmulkinkite.Įdėkite į skalbimo mašinos būgną, prieš sudėdami rūbus. Pasirinkite jūsų skalbiniams reikalingą skalbimo temperatūrą (30-95). Muilo riešutai gali likti iki skalbimo ciklo pabaigos, nes skalavimo vanduo šaltas, o saponinas išsiskiria tik nuo 30 laipsnių temperatūros. Skalbimo pabaigoje išimkite ir palikite išdžiūti (palikite riešutų lukštus maišelyje). Naudokite nuo 3 iki 5 kartų. Muilo riešutai tampa neveiksmingi, kaip pasidaro ploni, minkšti ir labai šviesiai rusvos ar pilkos spalvos. 
Ekonomiška:1 kg riešutų lukštų gali būti panaudotas iki 150 skalbimų.Jūs taip pat sutaupote pinigų nenaudodami audinių minkštiklio. 1 kg riešutų lukštų užtenka metams 4 asmenų šeimai skalbti rūbus.

Naudingi patarimai:

 • Tinka visų rūšių skalbiniams ir tokiems kaip šilkas ,vilna.
 • Muilo riešutai puikia tinka vystyklų skalbimui.
 • Nereikia naudoti audinių minkštiklio. Muilo riešutai padaro jūsų rūbus minkštus.
 • Išsaugo audinių spalvas.
 • Naudojant riešutų muilą, kvapas bus natūralus. Todėl galite ant medvilninio maišelio užpurkšti eterinio aliejaus (levandų, apelsinų, mėtos…), kad skalbiniai įgautų kvapą.
 • Muilo riešutai tarnaus ilgiau naudojant šilto ir šalto vandens kontrastą.
 • Minkštam vandeniui gali reikėti mažiau riešutų. Labai kietam vandeniu reikės 7 muilo riešuto kevalų.
 • Jeigu rūbai labai nešvarūs, pridėkite pusė skalbimo mašinos, o ne pilną. Jie veiks efektyviau ne visai pilnoje skalbimo mašinoje.
 • Ant dėmių (kraujo, kiaušinio, žolės, purvo, pieno, prakaito, ledų, riebalų, uogienės dėmės), užpilkite truputį muilo riešutų skysčio prieš skalbimą ir palaikykite, o tada skalbkite kaip paprastai. Sudėtingas dėmes prieš skalbimą apdorokite dėmių valikliu.
 • Bus labai mažai putų. Putų nebuvimas iš tikrųjų reiškia, kad nėra naudojamos komercinės putojančios medžiagos ar chemikalai.
 • Jeigu jums patinka labai,labai balti rūbai, prieš tai apdorokite balikliu, riešutai išplaus ir pašalins baliklio liekanas iš skalbinių.
 • Muilo riešutai yra atnaujinama, mikroorganizmų suskaidoma medžiaga, kuri panaudojus gali būti išmesta į komposto krūvą.

Riešutų muilo universalus skystis
Kadangi saponinas išsiskiria iš riešutų tik šiltame vandenyje, valymui reikalingas nuoviras arba skystis. 
Iš riešutų muilo lukštų pasigaminkite universalų skystą valiklį. Įdėkite 12-15 riešutų lukštų į 3 litrus vandens,pavirkite 25-30min. Gautas skystis tinka plovimui, valymui. Reikia didesnės koncentracijos, palikite išvirtą skystį per naktį, kitą dieną virkite ant lėtos ugnies iki 30 min. Ataušintą nuovirą perkoškite per sietelį, o paskui išpilstykite į butelius. Nelaikykite butelių su skysčiu saulės šviesoje. Skystis naudojamas nuo 3-6 savaičių priklausomai nuo veikiančios saulės spindulių ir šilumos. Pateikiame tik labai trumpą sąrašą alternatyvių valymo ir plovimo sprendimų, kuriuos puikiai atlieka riešutų muilo skystis. 

Veido ir kūno prausimas
Muilo riešutai efektyviai valo odą gausiomis putomis, kurios taip pat gali sunaikinti mikrobus ir atkurti odą. Taip pat pasižymi gražinančiu ir baltinimo efektu, bei gali pašalinti šlakelius, spuogus, gali padėti išvengti ar išgydyti odos ligas sukeltas viruso. Kadangi muilamedis atlieka kapiliarinių kraujagyslių plėtimo funkciją, jis gali padėti žmonėms visiškai atsipalaiduoti po maudymosi ir greitai atsigauti po nuovargio, suteikdamas malonų jausmą, kaip po masažo. Gali nuraminti egzemą, žvynelinę, niežtinčią ir jautrią odą 

Rankų plovimas
Paruoštą riešutų nuovirą naudokite plaunant rankas, kaip skystą muilą.
Naudingas šalinant dėmes nuo rankų. 

Plaukų plovimas
Muilo riešutai gali būti šampūnas, kuris plaukus padaro blizgius ir pilnus gyvybingumo. Naudokite muilo riešutų skystį plauti plaukams. Palikite 5 minutėms. Išskalaukite šiltu vandeniu. Plaukai bus glotnūs, turės blizgesį ir bus lengvai iššukuojami. Šampūnas rekomenduojamas žmonėms kenčiantiems nuo alergijų dėl jautrios galvos odos. Jis gali padėti išvengti ar efektyviai išgydyti tokias odos ligas kaip pleiskanos ar galvos žaizdelės. Vaisiaus minkštime yra daug natūralių putojančių medžiagų. Tačiau jeigu jums patinka daugiau putų, galite kartu naudoti truputėlį savo mėgstamo šampūno. Mes suprantame, kad sunku plauti plaukus be daug putų. Bet geriau yra naudoti riešutų skystį kaip baltyminį šampūną ir kondicionierių. Apsaugo odą ir plaukus, nes yra gausu maitinamųjų medžiagų. 


Kiti riešutų muilo naudojimo būdai.

 • Universalus pritaikymas namų ruošoje virtuvėje ,indams (taip pat indaplovėje) ir vonioje.
 • Langams (ypač gerai nuvalo), veidrodžiams, nerūdijančio plieno gaminiams, baldams, automobiliams plauti.
 • Papuošalams, pasidabruotiems indams valyti.
 • Gyvūnams prausti, maudyti.
 • Efektyvi natūrali priemonė augalams nuo kenkėjų apsaugoti ir atbaidyti vabzdžius namuose.
 • Išskirtinių gydomųjų savybių panaudojimas Ajurvedos ir Tibeto medicinoje, gydant įvairias ligas.
 • Maisto detoksikavimas: muilo riešutų milteliai įdėti į šiltą vandenį gali padėti pašalinti pesticidų ir chemikalų liekanas iš vaisių ir daržovių juos plaunant.
 • Muilo riešutų milteliai dedami į kosmetines kaukes, kad sutektų švelnų odos valymą.
 • Naudojamos egzemos ir žvynelinės gydymui.
 • Taip pat muilo riešutai naudojami kaip atsikosėjimą lengvinantys vaistai, kaip vimdomieji vaistai ir netgi migrenos, epilepsijos ir chlorozės gydymui.
 • Neseniai iš muilamedžio vaisių Centriniame Vaistų Tyrimo Institute Indijoje buvo pagamintas kontraceptinis kremas.

Trumpai kalbant, riešutų muilas yra palaima žmonijai ir mes privalome stengtis kuo labiau išnaudoti šią nuostabią dovaną, kurią mums davė gamta.

 

Privalumai

 Tai 100% augalinė skalbimo/valymo priemonė.Pasižyminti švelniu skalbinių plovimu, ir išvalanti net gilias dėmes;

Jų lukštai 100% suskaidomi mikroorganizmų, bekvapiai, palieka natūraliai minkštus skalbinius be jokių papildomų minkštiklių;

Riešutų lukštai gali sunaikinti mikrobus, turi gražinančių ir balinančių savybių, taip pat gali pašalinti spuogelius ir šlakelius, padėti išvengti ar išgydyti odos ligas.Nelieka jokių kūnui ar aplinkai žalingų liekanų, netgi naudojant ilgą laiką.

 

ANTIALERGINĖS SAVYBĖS:

Būdami antialerginiais, muilo riešutai nekenkia rankoms;

Nealergizuojantys ir ypač tinkantys kūdikių vystyklų ir rūbelių skalbimui;

Žmonėms su alergija ir odos ligomis patariama naudoti muilo riešutus maudantis dėl saponino antimikrobinių savybių;

Juose nėra jokių sintetinių medžiagų, kvapų, pigmentų, antiseptikų ar kitų chemikalų, jie naudojami odos valymui (visam kūnui, veidui, rankoms) ir rūbų skalbimui;

Nealergizuojantis, švelnus žmonėms ir gyvūnams.

 

EKONOMIŠKA:

1 kg riešutų lukštų gali būti panaudotas iki 150 skalbimų. 1 kg užtenka 1 metams 4 asmenų šeimai skalbti rūbus;

Muilo riešutai yra ekonomiški ir jiems yrant nelieka jokių aplinkai žalingų atliekų;

Spalvų apsauga: dažyti rūbai, tokie kaip džinsai ir marškinėliai, ilgiau išlaiko ryškias spalvas;

Taupo vandenį, laiką ir elektrą. Nereikia naudoti skalbimo mašinos skalavimo rėžimo;

Puikiai tinka buitinių nuotėkų valymo įrenginiams;

Neteršiamos vandens sistemos.

Prekės atspalvis arba dizaino detalė gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

CE CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Informacija
 • Prekės kodas: 1448
 • Svoris, kg 1
Komentarai