Matematikos loto Matematinės pasakėlės

Matematikos loto Matematinės pasakėlės
Padidinti+
14,00€

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Sudėtis: 3 skirtingos abipusės spaudos loto lentelės (21 x 30 cm), 42 abipusės spaudos kortelės (8,5 x 8,5 cm) su piešiniais, skaičiais. Lentelės ir kortelės pagamintos iš storo kartono.

Žaidimas skirtas 4 – 7 metų vaikams, spec. poreikių vaikams.

Žaidimo tikslai: pažinti skaičius, sieti skaičių su kiekiu, mokytis skaičiuoti atliekant sudėties ir atimties veiksmus (1-12 ribose), sieti skaičiavimo ir pasakojimo gebėjimus(!): minint matematinius veiksmus kurti nuoseklų pasakojimą, jungti anksčiau vykusį siužetinį veiksmą su vėlesniu. Taip skaičiavimo užduotims suteikiama žaismingumo, ugdomi ir kiti gebėjimai – kalbėjimo skatinimas, loginis mąstymas, pastabumas. Suteikiama galimybė žaidimą žaisti keliems skirtingo amžiaus ar gebėjimų vaikams: vienas, tik besimokantis skaičiukų, dėlios korteles lentelėje pagal vizualinį atitikimą, o jau mokantis skaičiuoti – atliks aritmetinius veiksmus.

Pagal instrukciją dėliodami korteles, atliksite aritmetinius veiksmus ir kursite dvi pasakėles – „Bitučių“ ir „Žirnių“, žaisite kitus skaičių ir kiekio mokymosi žaidimus.

Informacija
  • Prekės kodas: 13306
  • Gamintojas: GG
  • Amžius: Metai: 4 +
Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti