Beleduc lavinamoji priemonė - stalo žaidimas "Vienas pasaulis" Vaikų kelionė (22703)

44,00€
Įmoka nuo 5,00€ mėn
Plačiau apie lizingą

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Žaidimo video prezentacija EN (čia).

 

Keliauk aplink pasaulį kartu su šešiais „Vieno pasaulio“ vaikais: Mai-Lin, Finn, Ami, Pepe, Leila ir Jamal. Visi jie jau susidėjo savo daiktus į lagaminus ir tikisi gražių patyrimų. Kartu jie atras visus žemynus, pamatys pasaulio žymiausias vietas, susipažins su skirtingais gyvūnais ir augalais.

Visi šeši draugai gyvena viename žemyne, tačiau jie yra skirtingi. Kodėl Jamal oda tamsesnė nei Finn? Arba kodėl Mai-Lin akių forma kitokia nei Pepe, nors ji negyvena Azijoje?

Tokius klausimus vaikai užduoda jau vaikų darželyje. Keliaukime kartu su šešiais draugais aplink pasaulį ir sužinokime daugiau apie žmones, gyvūnus, augalus, gražias vietas ir atskirus žemynus.

 

Amžiaus grupė: 5 +

Žaidėjų skaičius: 2-6

Žaidimo trukmė: apie  25 min.

 

Trumpos žaidimo taisyklės

Žaidėjai meta kauliuką iš eilės ir savo pasirinktomis žaidimo figūrėlėmis eina žaidimo lenta. Skirtingose „veiksmų taškuose“ (spalvoti langeliai žemynuose) vaikai gali gauti korteles apie atitinkamus žemynus, susipažinti su gyvūnais, gražiomis vietomis, pastatais ir skirtingais keliavimo būdais. Žaidimo tikslas – visos kelionės metu surinkti šešias skirtingų žemynų korteles ir išdalinti svetingiems žemynų gyventojams dovanas. Žaidimo laimėtojas – žaidėjas, kuris pirmas grįžta į žemyną, kuriame jis pradėjo savo kelionę ir yra surinkęs 6 skirtingų žemynų  korteles.

Pasiruošimas žaidimui, žaidimo eiga:

Žaidimo lenta padedama ant stalo vidurio, kad visiems žaidėjams būtų patogu žaisti ir galėtų lengvai pasiekti savo figūrėles. Žemynų korteles išdėliojame 6 atskiromis krūvelėmis šalia žaidimo lentos (matosi žemynų paveikslėliai). Kiekvienam žaidėjui išdalinamos dovanų kortelės - „svetingumo dovanėlės“ su pavaizduotu meškiuku, gitara, kamuoliu, mažinėle, rašikliu. Tuomet kiekvienas žaidėjas pasirenka sau figūrėlę ir žemyną, iš kurio jis pradės savo kelionę. Figūrėles žaidėjai padeda šalia spalvoto pradžios langelio. Kiekvienas žaidėjas pradeda savo žaidimą iš skirtingo žemyno. Pirmas kauliuką meta žaidėjas, kuris paskutiniu metu keliavo į kitą šalį arba  jauniausias žaidėjas.

Svarbu žinoti:

Žemynų kortelės. Yra 36 žemynų kortelės, vienos spalvos - 6 kortelės. Žemynų kortelių vienoje pusėje pavaizduotas žemynas, kitoje – tipiškas tam žemynui priskirtinas elementas.

„Svetingumo kortelės“. Yra 30 „Svetingumo kortelių“, kiekvieno motyvo po  6 korteles. Šios dovanos skirtos svetingoms šeimoms, kuriose keliautojai apsistoja kelionės metu. Žaidimo metu jos keičiamos į Žemyno korteles.

Kortelių apsikeitimo langeliai.  „Svetingumo korteles“ žaidėjai gali keisti į Žemyno korteles tik atsistojus ant spalvoto langelio atitinkamame žemyne.

Jei pradžioje žaidimo žaidėjas išmeta 1, jam leidžiama mesti dar kartą – kad atsilaisvintų spalvotas žemyno langelis.

Dvi figūrėlės niekada negali atsistoti ant to pačio langelio. Jei ateinančiai figūrėlei langelis jau užimtas, ji sustoja ant tuščio langelio prieš užimtąjį langelį.

Žaidėjas, kuriam iškrito 6, papildomai meta kauliuką dar kartą.

Žaidimo figūrėlės juda prieš laikrodžio rodyklę.

Langelis su klaustuku. Žaidimo figūrėlei atsitojus ant šio langelio, žaidėjas turi pasidalinti savo žiniomis apie atitinkamą žemyną:

 • Koks tai žemynas?

 • Ar kada nors žaidėjas šiame žemyne buvo atostogauti?

 • Ką žino apie šį žemyną?

 • Kokie gyvūnai šiame žemyne gyvena?

 • Kokios yra lankytinos vietos šiame žemyne, kokie augalai?

p.s. Žaidžiant su mažesniais vaikais, rekomenduojama patiems papasakoti apie atitinkamą žemyną kuo daugiau įdomios informacijos.

Gyvūnų laukelis. Žaidimo figūrėlei atsitojus ant Gyvūnų laukelio, žaidėjas turi atlikti tokius pasirinktinus veiksmus: imituoti, mėgdžioti arba apibūdinti Gyvūnų laukelyje esantį gyvūną.

Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris pirmas pasiekia savo Žemyno (nuo kurio pradėjo savo kelionę) spalvotą langelį ir yra surinkęs 6 skirtingų Žemynų korteles. Žaidėjas turi išmesti kauliuku tikslų skaičių, kad žaidimo figūrėlė sustotų ant atitinkamo Žemyno spalvoto langelio.

 

Baigus žaidimą rekomenduojame aptarti visus gyvūnus, pavaizduotus ant Žemynų kortelių kitos pusės.

Žaidimo sudėtis:

 • 1 žaidimo lenta (665x520x2,4 mm)
 • 6 figūrėlės
 • 36-ios žemynų kortelės
 • 30 kortelių su dovanomis
 • 1 kauliukas su skaičiais 1-6
 • dėžutė 378x275x50 mm

 

Lavinama:

 

 • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

 • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

ES žaislų saugos standartų atitikimas 1


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1


Instrukcija (LT)


 

Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti

-3,52€
Nuolaida galioja iki
2020-04-14
64,48€ 68,00€
Spalvų rūšiuotojas Masterkidz Į krepšelį
Pristatysime 2020-04-17*