Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "Papasakok man. Nelaimingi atsitikimai" (11080)

50,00€
Įmoka nuo 5,00€ mėn
Plačiau apie lizingą

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Atradimai, mokymasis ir pasakojimas - Beleduc pasakojimų kortelėse pavaizduoti šeši įvykiai. Kiekvienam įvykiui yra skirta po  5 korteles, kurias reikia sudėti teisinga tvarka. Kontrolės mechanizmas padės tai atlikti teisingai. Kortelių pagalba vaikai sužinos daugiau apie kasdienes situacijas ir kaip atitinkamose situacijose reikia elgtis. Be to - lavinsime kalbą.
 

Kiekvienas vaikas gali netikėtai atsidurti nenumatytoje situacijoje. Nelaimingas atsitikimas gali įvykti važiuojant su dviračiu arba maudantis - bet kuriuo metu. Vaikai gali lengvai pasimesti prekybos centre. Vaikai gali atsidurti nenumatytoje situacijoje dėl daugelio priežasčių. Kartais tai atsitinka dėl pačių vaikų netinkamo elgesio, kartais dėl aplinkybių, kurios yra jų nekontroliuojamos, pvz. sustoja liftas, priena napažįstamas žmogus ar įvyksta gaisras. Kaip vaikai turi elgtis tokiose situacijose? Ką jie turi daryti? Kas jiems gali padėti?

Vaikams reikalinga suaugusių pagalba ne tik kai nenumatytas atvejis įvyksta, tačiau ir gerokai prieš tai. Tėvai ir mokytojai gali ir turi būti užtikrinti, kad vaikai yra gerai pasiruošę galimiems pavojams ar nelaimingiems atsitikimams. Žaidžiant rolių žaidimus vaikai mokinasi suprasti ir susitvarkyti su tokiomis situacijomis, prireikus - rasti teisingą sprendimą. Geras pasiruošimas padės išugdyti sveiką vaiko pasitikėjimą savimi ir stiprų, į saugumą orientuotą, vaiką.

Priemonės tikslas, žaidimo seka

Priemonės pagalba vaikai susipažins su šešiomis skirtingomis situacijomis, išmoks pasitikėti savimi ir saugiai elgtis joms nutikus. Kiekviena situacija atvaizduota penkiose vienodos spalvos kortelėse. Kiekvienoje kortelėje atvaizduotas skirtingas veiksmas. Užduotis vaikams – paprašyti jų sudėlioti situacijos korteles iš eilės, pagal veiksmų seką. Ar buvo teisinga seka išdėliotos kotelės galime pasitikrinti apvertus korteles. Sudėliojus korteles teisinga seka kalbama su vaikais apie atitinkamą situaciją ir kaip joje reikėtų elgtis.

Temos:

 • Gaisras vaikų darželyje;

 • Gelbėkite, aš nemoku plaukti

 • Nelaimingas atsitikimas važiuojant dviračiu – pirmoji pagalba;

 • Niekada neik su nepažįstamu žmogumi;

 • SOS, mes užstrigome lifte;

 • Prekybos centre – kur mano mama ir tėtis?

 

Žaidimo sudėtis:

 • 30 kortelių (150x150x1mm, 6 temos (kiekvienoje po 5 korteles)
 • dėžutės matmenys: 280x200x50 mm

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

Gali žaisti 1 ir daugiau dalyvių

 

Lavinama:

 

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

 • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.


ES saugos standartų atitikimas


ES saugos standartų atitikimas ISO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


Instrukcija (LT)


Atitikimas dėl ftalatų

Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti

-5,84€
Nemokamas pristatymas
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
Medinis žaidimas vaikams Masterkidz spalvoti blokeliai ir trikampiai
118,16€ 124,00€
Medinis žaidimas vaikams Masterkidz spalvoti... Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*
-3,52€
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
 Spalvų rūšiuotojas Masterkidz
64,48€ 68,00€
Spalvų rūšiuotojas Masterkidz Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*
-9,66€
Nemokamas pristatymas
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
Medinis miestelis Masterkidz Išmok skaičiuoti
191,35€ 201,01€
Medinis miestelis Masterkidz Išmok skaičiuoti Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*