Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas ToPoLoGo "Visio" (21006)

Nemokamas pristatymas
Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas ToPoLoGo "Visio" (21006)
Padidinti+
110,00€
Įmoka nuo 11,00€ mėn
Plačiau apie lizingą
Šią prekę pristatysime nemokamai

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Žaidžiant žaidimu ToPoLoGo "Visio" bus įtvirtintos sąvokos "šalia", "už" ir "priešais". Dviejų išmatavimų užduotys lengvai pavirs paprastomis kompozicijomis trijuose išmatavimuose, bus lavinamas vaiko erdvės suvokimas ir vaizduotė. Žaidimo sudėtyje yra trijų sudėtingumo lygių užduočių kortelės. Užduotys bus atliekamos naudojant medinį pagrindą ir kai reikia - magnetinę ar veidrodinę sienelę. Ant pagrindo dėliojamos atitinkamos medinės figūrėlės reikiama tvarka.

 

Sudėtis: 1 medinė dėžutė su 1 magnetiniu ir veidrodiniu šonu (248x248x120 mm), 1 medinis pagrindas, 29 medinės figūrėlės, 7 magnetinės figūrėlės, 30 užduočių kortelių, 1 kortelių stovelis.

Žaisti gali 1 ir daugiau žaidėjų

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

 

Lavinama:

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 

ES žaislų saugos standartų atitikimas


REACH nurodymų dėl ftalatų testų rezultatai


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


Instrukcija (RU)


 

Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti

-3,52€
Nuolaida galioja iki
2020-04-14
64,48€ 68,00€
Spalvų rūšiuotojas Masterkidz Į krepšelį
Pristatysime 2020-04-17*