Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "Imita" (22720)

34,00€

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Žaidimo video prezentacija EN (čia).

 

Žaidimo sudėtis:

 • 1 žaidimo lenta 510x360x2,4 mm
 • 6 figūrėlės
 • 1 spalvotas kauliukas
 • 1 kauliukas su simboliais
 • dėžutė 280x200x50 mm

Žaisti gali 2-6 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus

Užuolaidos atsiveria žaidimui „Imita“. Keliaujantis teatras šiuo metu ieško jaunų, talentingų ir daug žadančių aktorių, kurie nori prisijungti ir žaisti kartu. Atranka nėra lengva – aktorius turi sugebėti viską: atlikti individualias sporto užduotis, aktorines užduotis su partneriu, meistriškas pantomimas ar išraiškas. Teisėjų komisija turi būti įtikinta, kad aktorius taip pat moka imituoti garsus. Ateik ir parodyk teisėjams ką moki geriausiai. Su savo įgūdžiais ir kūrybiškumu užtikrintai gausi rolę keliaujančiame „Imita“ teatre.

Pasiruošimas žaidimui

Žaidimo lentą padedame stalo viduryje, kad kiekvienam žaidėjui žaidimo metu būtų patogu. Pasiruošiame spalvų kauliuką. Simbolių kauliukas šiame žaidimo variante nenaudojamas. Kiekvienas žaidėjas pasirenka sau žaidimo figūrėlę ir padeda ją žaidimo pradžios langelyje. Mažiausias žaidėjas pradeda žaidimą mesdamas kauliuką. Žaidėjai meta kauliuką iš eilės, pagal laikrodžio rodyklę.

Žaidimo turinys

Žaidėjai eina žaidimo figūrėlėmis per žaidimo lentą link didžiosios teatro scenos. Žaidimo langeliai parodo penkis skirtingus motyvus:

 • Daiktas

 • Gyvūnas

 • Užduotis su partneriu

 • Individuali užduotis

 • Jokeris (dobilo lapas)

Kiekvienas langelis pažymėtas atitinkamos spalvos tašku. Išmesta spalvų kauliuko spalva parodo ant kurio langelio reikia eiti su žaidimo figūrėle.

Žaidimo eiga

Pirmas žaidėjas meta spalvų kauliuką ir pastato savo figūrėlę ant atitinkamos spalvos langelio. Galimos tokios situacijos:

 1. Žaidėjo figūrėlė ant langelio su gyvūnu arba daiktu. Žaidėjas nusprendžia pats ką atlikti:

  Pavaizduoja gyvūną ar daiktą pantomima. Atliekant negalima skleisti garsų ir kalbėti.

  •  
  • Atkartoja garsus, kuriuos skleidžia tas gyvūnas ar daiktas. Atliekant negalima rodyti judesių ar kalbėti.

  • Papasakoti apie gyvūną arba daiktą neminint jo pavadinimo. Jei tai per sunku, žaidėjas gali paminėti kitus daiktus ar gyvūnus, kurie turi ryšį, asociaciją su tuo gyvūnu ar daiktu. Pasakojant negalima skleisti kitų garsų ar rodyti judesių.

 2. Žaidėjo figūrėlė ant „individualios užduoties“ ar „užduoties su partneriu“ langelio. Pantomima, imitavimas ir pasakojimas netaikomi. Atliekamos atitinkamos sporto užduotys.  Užduočių su partneriu metu žaidėjas pats pasirenka sau partnerį.

 3. Žaidėjo figūrėlė ant dobilo lapo. Žaidėjo figūrėlė perstumiama per du langelius į priekį ir atliekama atitinkama užduotis.

Po užduoties atlikimo kauliuką meta kitas žaidėjas. Keliatas figūrėlių gali būti ant to pačio langelio, tačiau paskesnis žaidėjas negali atlikti to paties veiksmo (daikto ar gyvūno atveju).

Žaidimo pabaiga

Žaidėjas, kuris pirmas pasiekia didžiąją teatro sceną – laimi.

 

Žaidimo variantas pažengusiems (4+)

 

Pasiruošimas žaidimui

Toks pat kaip ankstesniame variante. Papildomai – naudojamas ir kauliukas su simboliais.

Žaidimo eiga

Pirmas žaidėjas meta abu kauliukus vienu metu ir padeda savo žaidimo figūrėlę atitinkamame langelyje (pagal spalvą). Simbolių kauliukas nurodo kokį veiksmą žaidėjas turi atlikti:

Lūpos – papasakoti žodžiu

Ausis – garsų imitacija

Ranka – pantomima

Veidelis – žaidėjas pasirenka partnerį, su kuriuo gali atlikti veiksmą, kurį nori. Taip pat taikoma ir „idividualioms užduotims“.

Jei žaidimo figūrėlė atsistoja „individualios užduoties“ arba „užduoties su partneriu“ langelyje, simbolių kauliuko reikšmės nenaudojamos (išskyrus anksčiau minėtą atvejį).   Jei žaidėjas išmeta spalvą, kuri sutampa su žaidimo figūrėlės spalva, užduotį gali paskirti savo pasirinktam partneriui. Kai užduotys atliktos – meta kauliuką kitas žaidėjas.

Žaidimo pabaiga

Žaidėjas, kuris pirmas pasiekia didžiąją teatro sceną – laimi.

 

Lavinama:

 • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

 


ES žaislų saugos standartų atitikimas 1


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1


Instrukcija (LT)


 

Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti

-5,84€
Nemokamas pristatymas
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
Medinis žaidimas vaikams Masterkidz spalvoti blokeliai ir trikampiai
118,16€ 124,00€
Medinis žaidimas vaikams Masterkidz spalvoti... Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*
-3,52€
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
 Spalvų rūšiuotojas Masterkidz
64,48€ 68,00€
Spalvų rūšiuotojas Masterkidz Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*
-9,66€
Nemokamas pristatymas
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
Medinis miestelis Masterkidz Išmok skaičiuoti
191,35€ 201,01€
Medinis miestelis Masterkidz Išmok skaičiuoti Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*