Beleduc lavinamoji priemonė - stalo žaidimas "Linksmoji ferma" (22710)

44,00€
Įmoka nuo 5,00€ mėn
Plačiau apie lizingą

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Video prezentacija EN (čia).

 

Žaidimo eigoje žaidėjų figurėlės juda žaidimo lenta pagal kauliuko rodmenis ir renka naminius gyvūnus (ant kurių atsistoja), juos keičia į didesnius jei figūrėlė atsistoja ant apsikeitimo vietų. Kas pirmas surenka dvi karvytes ir jas apkeičia į traktoriuką - laimi.

 

Žaidimas susideda iš:

 • Žaidimo lentos 367x367x2,4 mm
 • 4 žaidimo figūrėlių
 • 20 medinių gaidelių
 • 15 medinių avyčių
 • 5 medinių karvyčių
 • 1 medinio traktoriuko
 • 3 apsikeitimo kortelės su stoveliais (apsikeitimo taisykės)
 • 1 metimo kauliukas

Dėžutės dydis 378x275x50 mm

 

Lavinama:

 • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.
 • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.
 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.
 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.< > Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
 • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

 


ES žaislų saugos standartų atitikimas 1


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


Testų rezultatai dėl ftalatų


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1

Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti

-15,54€
Nemokamas pristatymas
Nuolaida galioja iki
2020-04-06
185,47€ 201,01€
Medinis miestelis Masterkidz Išmok skaičiuoti Į krepšelį
Pristatysime 2020-04-10*
-5,51€
Nuolaida galioja iki
2020-04-06
62,49€ 68,00€
Spalvų rūšiuotojas Masterkidz Į krepšelį
Pristatysime 2020-04-10*