Beleduc lavinamoji priemonė - stalo žaidimas "Sunkieji begemotai" (22708)

37,00€

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Video pristatymas EN (čia).

 

Žaidėjai iš eilės meta kauliuką ir pagal išmestą skaičių ant žaidimo lentos judina begemotus į jiems priskirtas vietas - lengviems begemotams į atitinkamą vietą, sunkesniems - į jiems skirtą vietą, sunkiems - atitinkamai. Kiekvieną kartą judinadami begemotą žaidėjas pasako garsiai su kokiu begemotu jis pajudėjo (lengvu, sunkesniu ar sunkiu). Žaidimo tikslas nuginti begemotus į jiems skirtas vietas (pagal jų svorį). Žaidimas baigiasi kai skirtingų svorių begemotai stovi poromis jiems skirtose vietose (pagal svorį). Tuomet patikrinama ar teisingai buvo surūšiuoti (nuginti į teisingas vietas) - ant begemotų pėdučių vaikai ras svorio indikacijas. Žaidimą laimi visa komanda jei begemotai pasiekė jiems skirtas teisingas vietas pagal jų svorį.

 

Lavinamas vaiko svorio suvokimas ir patyrimas.

Žaidimas susideda iš:

  • žaidimo lentos 510x360x2,4 mm
  • 6 begemotai (2 lengvi, 2 sunkesni, 2 sunkūs)
  • kauliukas suskaičiais ir kitais simboliais
  • žaidimo dėžutės 378x275x50 mm

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

Žaidėjų skaičius: 1-4 žaidėjai

 

Lavinama:

 

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

    Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.


ES žaislų saugos standartų atitikimas 1


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1


 

Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti

-3,52€
Nuolaida galioja iki
2020-04-14
64,48€ 68,00€
Spalvų rūšiuotojas Masterkidz Į krepšelį
Pristatysime 2020-04-17*