Beleduc lavinamoji priemonė - stalo žaidimas "Bilio batai" (22702)

Beleduc lavinamoji priemonė - stalo žaidimas "Bilio batai" (22702)
Padidinti+
30,00€

Kodėl verta pirkti čia?

Bene geriausios kainos, nes dirbame tiesiai su gamintojais, neturime brangiai išlaikomų salonų
Aptarnavome daugiau kaip
50 000 klientų
Galimybė atsiskaityti grynais gavus prekę

Prekės aprašymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Žaidimo video prezentacija EN (čia).

 

Žaidimo sudėtis:

 • 1 žaidimo lenta 367x367x2,4 mm
 • 24 batai
 • 2 figūrėlės
 • 1 spalvotas kauliukas
 • dėžutė 320x240x50 mm

 

Mažasis šimtakojis Billy su savo šeima gyvena po senu ąžuolu miško pakraštyje. Priešais jų namus didelė pieva, kur auga daugybė įvairiaspalvių gėlių. Ten Billy su savo draugais kurmiu Max ir varle Freddy mėgsta žaisti futbolą. Vieną vakarą Billy po tokio žaidimo grįžo namo visas šlapias nuo lietaus, kuris juos bežaidžiant užklupo netikėtai. Billy nepanoro nusiimti permirkusių batų. Kad Billly neperšaltų, reikės jūsų pagalbos nusiaunant.

Amžiaus grupė: 3+

Žaidėjų skaičius: 2

Žaidimo trukmė: apie 10 min.

 

Trumpa žaidimo instrukcija

 

Žaidėjai eina iš eilės dedami savo žaidimo figūrėlę ant žaidimo lentelės – Billy atvaizdo. Figūrėlės ir medinės statomos ant tos spalvos, kuri iškrenta metant kauliuką. Pastačius figūrėlę reikiamoje vietoje, šalia statomos medinės Billy kojelės. Kiekvienas žaidėjas turi pastatyti 12 medinių kojelių. Žaidėjas, kuris pirmas pastato ant žaidimo lentos visas medines kojeles, laimi žaidimą.

 

Pasiruošimas žaidimui

Pirmiausia pastatoma ant vidurio stalo žaidimo lenta. Svarbu, kad abu žaidėjai lengvai galėtų pasiekti bet kurią žaidimo lentos vietą. Toliau žaidėjai pasirenka žaidimo figūrėles (raudoną arba mėlyną) ir pastatyti jas į atitinkamos spalvos starto vietas (raudoną figūrėlę ant raudonos spalvos, mėlynos spalvos – ant mėlynos). Tada išdalinamos 24 medinės kojelės – po 12 kiekvienam žaidėjui. Paimamas kauliukas ir mažesnis žaidėjas pradeda žaidimą.

 

Žaidimo taisyklės

Pirmas žaidėjas meta kauliuką ir pastato savo žaidimo figūrėlę ant spalvos, kurią išmetė. Figūrėlės ėjimo kryptis nurodyta ant žaidimo lentos. Pavyzdžiui, jei žaidėjas išmetė žalią spalvą, jis stato savo figūrėlę ant Billy kūno žalios spalvos. Gali būti kelios situacijos:

 • Jei prie pastatytos figūrėlės nėra medinės kojelės, tuomet žaidėjas pastato medinę kojelę;

 • Jei prie pastatytos figūrėlės jau yra anksčiau pastatyta kojelė, žaidėjas neturi galimybės pastatyti kitos kojelės.

  Toliau kitas žaidėjas meta kauliuką ir tęsia žaidimą pagal tokias pačias nustatytas taisykles. Žaidėjai meta kauliuką iš eilės kol pas vieną iš žaidėjų nesibaigia medinės kojelės.

   

  Pastabos

  Žaidimo procesas vyksta ratu ant Billy kūno. Pažymėtos rodyklės nurodo žaidimo kryptį. Billy galva ir uodega – tai žaidimo figūrėlių apsisukimo vietos.

  Žaidimo eigoje negali vienoje vietoje stovėti dvi figūrėlės. Jei žaidėjui reikia pastatyti žaidimo figūrėlę ant spalvos, kur jau stovi kito žaidėjo figūrėlė, jis turi pastatyti savąją ant sekančio reikiamos spalvos laukelio.

   

  Žaidimo pabaiga

  Žaidimas baigiasi kai pas vieną iš žaidėjų baigiasi medinės kojelės. Nugalėtoju tampa tas žaidėjas, kuris pastato visas jam skirtas 12 kojelių ant Billy kūno pirmas.

  Lavinama: taisyklių supratimas, spalvų pažinimas, smulkioji motorika, koncentracija, strateginis mąstymas.

Lavinama:

 

 • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

 • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 

ES žaislų saugos standartų atitikimas 1


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1


Instrukcija (LT)


 

Komentarai
Panašios prekės, kurios gali patikti

-5,84€
Nemokamas pristatymas
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
Medinis žaidimas vaikams Masterkidz spalvoti blokeliai ir trikampiai
118,16€ 124,00€
Medinis žaidimas vaikams Masterkidz spalvoti... Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*
-3,52€
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
 Spalvų rūšiuotojas Masterkidz
64,48€ 68,00€
Spalvų rūšiuotojas Masterkidz Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*
-9,66€
Nemokamas pristatymas
Nuolaida galioja iki
2020-07-13
Medinis miestelis Masterkidz Išmok skaičiuoti
191,35€ 201,01€
Medinis miestelis Masterkidz Išmok skaičiuoti Į krepšelį
Pristatysime 2020-07-17*