Kaip išsirinkti vaikišką lovą?

Renkantis vaikišką lovą pirmiausia atsižvelkite į pirmo būtinumo parametrus:

Išmatavimai (žinant, kiek vietos kambaryje galima skirti lovai, pasirinkti tinkamus lovos išmatavimus)

Dviaukštė lova (puiki išeitis turint daugiau nei 1 vaiką, o kambaryje 2 lovas sutalpinti per sunku)

Miegamų vietų skaičius (patogu turėti daugiau miegamų vietų, jeigu dažnai pas jus svečiuojasi vaiko draugai ar giminaičiai)

Čiužinys (jeigu įeina į komplektaciją ir čiužinys, nebereikės ieškoti ar gaminti čiužinio pagal lovos išmatavimus)

Stalčius (papildoma vieta, kur galima susidėti ir laikyti mažiau naudojamus daiktus, pvz. Pakaitinius patalynės užvalkalus ar netgi žaislus)

Medžiaga:

LMDP - Laminuotos medienos drožlių plokštės. Yra gaminamos iš paprastos medienos drožlių plokštės (E-1 emisijos klasė). Karšto preso pagalba abi pusės apklijuojamos laminatu - popieriumi, įmirkytu melamino derva. Laminuotas LMDP paviršius tampa atsparus drėgmei ir aukštesnei temperatūrai. LMDP paviršius gali būti lygus, matinis, medienos ar apelsino žievelės tekstūros. Pasirinkti galima iš plačios spalvų ir tekstūrų paletės.

MDF - Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės. Yra gaminama iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Šios plokštės pasižymi labai geru apdirbimu: nesudėtinga pagaminti įvairiausių formų detalių, išfrezuoti įvairiausias formas paviršiuje ir pan. Dėl šių savybių MDF yra labai plačiai naudojama baldų gamyboje.

Mediena - yra medžio masyvas

 

 

Žinant aukščiau išvardintus parametrus belieka išsirinkti Jums tinkančio dizaino ar spalvos vaikišką lovą. Pavyzdžiui, renkantis lovą į kambarį, kurio sienos yra žalios spalvos, baldą galima rinktis iš neutralių spalvų (baltą ar pilką) su paveiksliuku arba spalvota detale (pvz. Žalios spalvos stalčius).

Didelis vaikiškų lovų pasirinkimas >> Spausti čia